הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה מאפשרת לנו לקבל סכום כסף באמצעות שיעבוד נכס קיים לטובת ההלוואה והיא משמשת אותנו לכל מטרה שנרצה בין אם זו נסיעה לחו"ל, רכישת רכב חדש, מימון לטובת פיתוח העסק, סגירת חובות והלוואות ועוד.

היום כאשר אנו חווים את עליית יוקר המחייה וכל דבר מסביבנו הולך ונהיה יותר יקר אנו נמצאים במצב בו ההוצאות השוטפות עולות על ההכנסות, דבר זה גורם לנו לפער בכל חודש ומביא אותנו למיצוי מלא של מסגרת האשראי הקיימת. 

קיימות בידינו שתי אפשרויות, האחת היא לגשת לבנק ולבקש הלוואה ולפרוס אותה לתקופה של מספר שנים והאפשרות השנייה היא הלוואה בדמות משכנתא לכל מטרה או בשמה הנפוץ הלוואה לכל מטרה.

כמובן שהאפשרות הזו היא רק בתנאי שיש ברשותנו נכס וכל עוד הסכום הנדרש אינו עולה על חצי משווי הנכס לאחר קיזוז סך המשכנתא הקיימת.

בניגוד להלוואות רגילות שנלקחות בבנקים או בחברות האשראי שנפרסות על פני מספר שנים הלוואה לכל מטרה יכולה להילקח לתקופות ארוכות של עד ל-20 שנים וזה מאפשר החזרים חודשיים נוחים ונמוכים יותר שלא יוצרים קושי ולא מכבידים על נוטלי ההלוואה. כמו כן הריביות באמצעות הבנקים בהלוואה לכל מטרה נמוכות בהרבה מהריביות המוצעות בהלוואות רגילות ולכן הלוואה לכל מטרה היא משתלמת ואטרקטיבית יותר

במיוחד היום לאחר תקופת הקורונה בה רבים חוו ירידה בהכנסות והמינוס גדל, חלק גדול פנו לבנקים ולעיתים אף לחברות האשראי בכדי לקבל הלוואות שיסייעו לעבור את התקופה הקשה, אך נותר מצב שההחזר החודשי בגין ההלוואות שנלקחו הוא גדול משמעותית ואם נוסיף לזה גם את התשלומים בגין החזרי המשכנתא הקיימת והוצאות המחייה השוטפות, נוצר מצב בו תשלומי ההלוואות עולים על ההכנסות ומקשים על ההתנהלות הכלכלית ובכל חודש אתם מרגישים תחושת מחנק ויש קושי להתנהל.

בדיוק במצבים כאלו הלוואה לכל מטרה היא הפתרון הכי יעיל והכי ישים, כי ניתן לקחת את כל ההלוואות ולאחד אותן להלוואה לכל מטרה לטווח ארוך יותר ואז ההחזר החודשי יהיה נמוך יותר וגם הריביות יהיו יותר אטרקטיביות מאשר בהלוואות הרגילות

חשוב להבהיר כי הריביות בהלוואה לכל מטרה גבוהות יותר מאשר בהלוואת משכנתא לדיור כי הבנקים מנתחים כל עסקה ועסקה על פי רמות הסיכון שבה ובעיני בנק ישראל שהוא הממונה על הבנקים הלוואה לכל מטרה היא בסיכון גבוה ועל כן בנק ישראל דורש מהבנקים להקצות בצד הון גבוה יותר כערובה להבטחת תשלום ההלוואה, וזו הסיבה שהבנקים מציעים ריביות יותר גבוהות.

שחקים ייעוץ משכנתאות מתחייבת להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר בכדי שתוכלו לעבור בשקט וברוגע כל תקופה פיננסית בכדי שלא תכביד עליכם וכך תגיעו להבראה כלכלית .

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול...

ליועץ משכנתא תפקיד משמעותי ביותר בייצוג של הלקוחות אל מול הבנקים ויש בידיו כלים רבים בבואו להציג לבנקים את הבקשה לקבלת משכנתא, הוא משקף את האינטרס של הלקוחות בלבד, מציג את בקשת הלווים באור חיובי בכדי להביא לאישור הבקשה בתנאים הכי טובים שניתן להשיג, כמובן שהניסיון והידע העצום עוזרים בהתמודדות מול הבנקים במיוחד עם כל הבירוקרטיה הבנקאית כאשר לכל בנק יש את הקשיים ואת הנהלים שלו. בנוסף לאורך השנים ישנים שינויים רגולטוריים רבים שמצריכים הבנה ומעקב אחרי כל תנאי הרגולציה השונים ויועץ משכנתא מקצועי יידע להוביל את התהליך בצורה נכונה.

יועץ משכנתא בבנק מקבל משכורת מהבנק בו עובד ולכן מחויב לדאוג לאינטרסים של הבנק, שהם בראש ובראשונה רווח לבנק וכמה שיותר, לכן האפשרויות לתנאי הלוואת משכנתא שהבנק יציע לכם מאוד מצומצמות וישקפו אך ורק את האינטרס של הבנק בסופו של דבר.

יועץ משכנתא חיצוני מתמקח עבורכם  במספר בנקים שונים ומבצע סקר מעמיק לפני קבלת החלטה באיזה בנק תתבצע נטילת המשכנתא.

יועץ משכנתא חיצוני דואג אך ורק לאינטרסים שלכם ופועל לכך שתקבלו את התנאים הכי טובים שאפשר להשיג בכדי שבסופו של דבר תשלמו כמה שפחות לבנקים.

אנו עובדים עם כל הבנקים שמאפשרים נטילת משכנתא בישראל.

בנוסף לעבודה מול הבנקים אנו יודעים לתת פתרונות באמצעות חברות אשראי חוץ בנקאיות בתנאים מעולים ולעיתים אף אטרקטיביים יותר מאשר בתוך המסגרת הבנקאית

חשוב מאוד לבחור יועץ משכנתא שיש לו ניסיון רב בהגשת תיקים בבנקים במיוחד כאשר יש מקרים מורכבים שמצריכים חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות, כזה שיודע לנהל משא ומתן נוקשה ואסרטיבי מול המערכת הבנקאית.בנוסף חשובה גם התקשורת והיכולת של יועץ המשכנתאות להעביר ולהסביר לכם את התהליך בצורה ברורה ומובנת בכל שלב ושלב.

המחיר נקבע בהתאם לשירות המבוקש, כאשר ישנם מספר מסלולי ייעוץ שניתן לבחור ובהם המחיר אחיד וקבוע . חשוב לציין כי ישנם תיקים מורכבים שבהם הבנקים מערימים קשיים ונדרשת בירוקרטיה נוספת שמעכבת ומצריכה  משאבים נוספים מעבר לנדרש ובמקרים כאלו התמחור יהיה בהתאם.

כמובן, אנו מספקים שירות בכל הארץ

השאירו פרטים ובואו נדבר, הקפה כבר מחכה לכם