משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה הינה הלוואה הניתנת ללווים בגילאי 60 ומעלה שיש בבעלותם נכס ואפשרת קבלת כספים שישמשו את בעלי הנכס למגוון מטרות כאשר הגוף המלווה משעבד את הנכס לטובת ההלוואה ובעלי הנכס יכולים להמשיך להתגורר בדירה מבלי לשנות את אורח החיים שהורגלו אליו.

המשמעות היא שניתן לגייס הון כנגד שיעבוד הנכס לכל מטרה שבעלי הנכס יצטרכו בין אם זה לסגירת חובות, כסיוע להשלמת הון עצמי לרכישת דירתם של הילדים או כתשלום עבור דיור מוגן ועדיין לא למכור את הנכס עד פטירתם של בני הזוג, אך חשוב ביותר לבצע תכנון נכון של הכספים בכדי לקבל את ההחלטה הנכונה.

 

ישנה אפשרות ללקיחת משכנתא הפוכה באמצעות הבנקים וגם דרך חברות ביטוח וגופי אשראי חוץ בנקאיים כשאר בכל גוף ישנם תנאים שונים וגובה ההלוואה משתנה בין הגופים . כמו כן ניתן לקבל את הכספים באופן חד פעמי כמו במשכנתא רגילה או לחילופין כתשלום חודשי בדמות קצבה קבועה שיסייע לבני הזוג להגדיל את ההכנסה החודשית בכדי שיוכלו להתקיים ברווחה כלכלית.

כיום ישנם מגוון מסלולים בנוגע להחזר ההלוואה, ניתן לבחור האם לשלם בכל חודש את הריבית בגין ההלוואה ואת הקרן במלואה לפרוע רק בעת פטירת הלווים או בעת מעבר לדיור מוגן, ומנגד ישנה אפשרות לא לשלם כלל ורק לאחר פטירת בני הזוג לשלם את הקרן בתוספת הריביות שהצטברו במהלך כל תקופת ההלוואה נכון ליום הפירעון המלא

בתהליך של לקיחת משכנתא הפוכה הלווים לא נדרשים להציג הכנסות והם לא עומדים בבחינת יחס ההחזר החודשי, כמו כן אין דרישה ללווים לבצע ביטוח חיים להבטחת תשלום יתרת ההלוואה במקרה של פטירה, ואין צורך לספק בטחונות נוספים מלבד הנכס שמשמש בטוחה להבטחת החזר כספי ההלוואה. הלווים בוחרים אם לשלם החזרים בגין הריבית בכל חודש או לא לשלם כלל. והכי חשוב הלווים יכולים לפרוע את ההלוואה בכל עת וללא תשלום קנסות בגין פירעון מוקדם והם לא נדרשים לעזוב את הבית או למכור אותו עד לפטירת בני הזוג.

חשוב להבין כי קיימות עלויות נוספות בעת ביצוע משכנתא הפוכה, עלות פתיחת תיק, תשלום שכר טרחת עורך דין, תשלום שמאות מקרקעין לנכס ולכן חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל השיקולים האלו בכדי להגיע להחלטה כלכלית נכונה האם משכנתא הפוכה היא פתרון שמתאים עבורכם.

 

שחקים ייעוץ משכנתאות מתחייבת להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר בכדי לתקבלו תוצאות מצוינות. אנו נפעל ביעילות ובמקצועיות , והכי חשוב נשקף לכם כל שלב בתהליך.

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול...

ליועץ משכנתא תפקיד משמעותי ביותר בייצוג של הלקוחות אל מול הבנקים ויש בידיו כלים רבים בבואו להציג לבנקים את הבקשה לקבלת משכנתא, הוא משקף את האינטרס של הלקוחות בלבד, מציג את בקשת הלווים באור חיובי בכדי להביא לאישור הבקשה בתנאים הכי טובים שניתן להשיג, כמובן שהניסיון והידע העצום עוזרים בהתמודדות מול הבנקים במיוחד עם כל הבירוקרטיה הבנקאית כאשר לכל בנק יש את הקשיים ואת הנהלים שלו. בנוסף לאורך השנים ישנים שינויים רגולטוריים רבים שמצריכים הבנה ומעקב אחרי כל תנאי הרגולציה השונים ויועץ משכנתא מקצועי יידע להוביל את התהליך בצורה נכונה.

יועץ משכנתא בבנק מקבל משכורת מהבנק בו עובד ולכן מחויב לדאוג לאינטרסים של הבנק, שהם בראש ובראשונה רווח לבנק וכמה שיותר, לכן האפשרויות לתנאי הלוואת משכנתא שהבנק יציע לכם מאוד מצומצמות וישקפו אך ורק את האינטרס של הבנק בסופו של דבר.

יועץ משכנתא חיצוני מתמקח עבורכם  במספר בנקים שונים ומבצע סקר מעמיק לפני קבלת החלטה באיזה בנק תתבצע נטילת המשכנתא.

יועץ משכנתא חיצוני דואג אך ורק לאינטרסים שלכם ופועל לכך שתקבלו את התנאים הכי טובים שאפשר להשיג בכדי שבסופו של דבר תשלמו כמה שפחות לבנקים.

אנו עובדים עם כל הבנקים שמאפשרים נטילת משכנתא בישראל.

בנוסף לעבודה מול הבנקים אנו יודעים לתת פתרונות באמצעות חברות אשראי חוץ בנקאיות בתנאים מעולים ולעיתים אף אטרקטיביים יותר מאשר בתוך המסגרת הבנקאית

חשוב מאוד לבחור יועץ משכנתא שיש לו ניסיון רב בהגשת תיקים בבנקים במיוחד כאשר יש מקרים מורכבים שמצריכים חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות, כזה שיודע לנהל משא ומתן נוקשה ואסרטיבי מול המערכת הבנקאית.בנוסף חשובה גם התקשורת והיכולת של יועץ המשכנתאות להעביר ולהסביר לכם את התהליך בצורה ברורה ומובנת בכל שלב ושלב.

המחיר נקבע בהתאם לשירות המבוקש, כאשר ישנם מספר מסלולי ייעוץ שניתן לבחור ובהם המחיר אחיד וקבוע . חשוב לציין כי ישנם תיקים מורכבים שבהם הבנקים מערימים קשיים ונדרשת בירוקרטיה נוספת שמעכבת ומצריכה  משאבים נוספים מעבר לנדרש ובמקרים כאלו התמחור יהיה בהתאם.

כמובן, אנו מספקים שירות בכל הארץ

השאירו פרטים ובואו נדבר, הקפה כבר מחכה לכם
לחצו כאן למענה מהיר
1
אנו זמינים גם בוואצאפ
היי, אנחנו ב- שחקים כאן כדי לסייע.
כתבו לנו במה אפשר לעזור ?
Powered by