קצת עלינו

נעים להכיר, שי חמו
שחקים - ייעוץ משכנתאות

את הדרך בעולם הפיננסים התחלתי בשנת 2010 בחברת ביטוח כמנהל תיקי לקוחות במחלקה העסקית וביצעתי מגוון תפקידים לאורך השנים ,לאחר כעשור ואחרי שקיבלתי כלים רבים וניסיון רב בניהול משא ומתן מורכב מול גופים פיננסים חזקים החלטתי שאני יוצא לדרך עצמאית והקמתי את  שחקים-ייעוץ משכנתאות ופיננסים.

לאורך כל השנים בתחום פעלתי במטרה אחת, לדאוג לכל לקוח ולקוח כדי שיוכל לקבל את התנאים הטובים ביותר במחירים הכי נמוכים ולחסוך בעלויות ככל שניתן.

נחשפתי למאות תיקי הלוואות משכנתא וגיליתי שקיימים מצבים רבים בהם שני אנשים שונים שנגשים לאותו הבנק וחותמים על משכנתא עם סכום הלוואה זהה לתקופות זהות לחלוטין, יקבלו תנאים וריביות שונות רק בשל חוסר ההבנה וחוסר היכולת למיקוח מול המערכת הבנקאית והחלטתי שאני כאן כדי לסייע לאנשים האלה בליווי וייעוץ מקצועי על מנת שיוכלו לקבל את מה שמגיע להם והכי חשוב לחסוך עבורם מאות אלפי שקלים בתהליך לקיחת משכנתא.

הידע והניסיון הרב שצברתי עם השנים בתחום הפיננסים מאפשרים לי כוח עצום במשא ומתן ובניהול תיקים מורכבים מול הבנקים וזהו כלי עצום וחשוב בכדי להשיג את התנאים הכי טובים עבור הלקוחות שלי.

אני נלחם על כל לקוח ולקוח ולא מרפה במשא ומתן עד שאני מקבל את מה שאני רוצה כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם, ואני מתחייב על כך.

השאירו פרטים ובואו נדבר, הקפה כבר מחכה לכם
לחצו כאן למענה מהיר
1
אנו זמינים גם בוואצאפ
היי, אנחנו ב- שחקים כאן כדי לסייע.
כתבו לנו במה אפשר לעזור ?
Powered by