משכנתא חדשה

משכנתא חדשה

היום כבר ברור לכולם כי ייעוץ משכנתא חיצוני הינו דבר חשוב ביותר כאשר אנו עומדים לפני החלטה על רכישת נכס ומעוניינים במשכנתא, וזה מהסיבה העיקרית שנטילת משכנתא הינה מורכבת מאד בהיבט הכלכלי, היא משפיעה רבות על הכוח הכלכלי של הלווים לאורך השנים ולכן החלטה זו מצריכה הבנה ותכנון נכון, ירידה לפרטים והתאמה נכונה של המשכנתא לאופי הלווים ולצרכיהם כדי שבראייה לאחור לאחר מספר שנים תבינו שהתהליך עבר בהצלחה ולא הפסדתם כסף מיותר .

 

התאמת חליפה בהתאם לנתונים

בכדי להכיר אתכם הלווים ולהבין איזו משכנתא תוכל להתאים עבורכם חשוב מאוד לנתח את כל הנתונים שיכולים להשפיע, וזה כמובן מתחיל מנתונים אישיים של המבנה המשפחתי, מספר ילדים, גילאים, גובה ההכנסות שלכם הלווים כיום, האם יש צפי להגדלת ההכנסות בעתיד, האם קיימות התחייבויות כספיות ואם כן מתי מסתיימות, האם יש כסף עתידי שאמור להגיע ממקורות מסוימים כדוגמת קרן השתלמות, קופות גמל וכדומה. לאחר מכן ננתח את הנתונים באשר לרכישה בכדי להבין את אופי העסקה ולדעת באיזה נכס מדובר, מה שוויו של הנכס, מהו ההון העצמי העומד לרשותכם הלווים, מהו אחוז המימון הנדרש בכדי לבצע את הרכישה, מהו ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו.

תהליך העבודה

3

פתיחת תיק והכנה להגשה במספר בנקים

4

מכרז ריביות בין הבנקים לתוצאה מנצחת

5

ביצוע התיק בבנק הנכון עם התמהיל הסופי

6

מגיעים לחתימות מול הבנק הנבחר

לתכנן ולראות הכי רחוק שאפשר

בעזרת מכלול הנתונים נוכל לבנות תכנית עבודה מסודרת בכדי להציג לבנק בצורה שקופה וברורה מה נדרש ומה אנו מבקשים מהבנק עבורכם, ככל שנשקף לבנק התאמה מדויקת בין הנתונים המוצגים בבקשה למתן משכנתא בעזרת מסמכים שייגבו ויאמתו את כל המידע שנמסר כך הבנק יערים פחות קשיים. התפקיד שלנו להציג לבנק את כל הנתונים בצורה הטובה ביותר כך שהבנק יסתכל עליכם כלקוחות יציבים כלכלית ועם מינימום סיכון לבנק כי הרי ברור שככל שהבנק יראה את העסקה המובאת לשולחנו בסיכון נמוך יותר כך הריביות יהיו נמוכות והתנאים יהיו טובים יותר, ומנגד עסקה בסיכון גבוה על פי ראיית הבנק תתומחר בריביות גבוהות .

שחקים ייעוץ משכנתאות מתאימים משכנתא נכונה עבורכם התואמת את הפרופיל הכלכלי שלכם, חשוב ביותר לתכנן את ההחזרים החודשיים בצורה שתוכלו לעמוד בהתחייבויות אחרות מלבד תשלומי המשכנתא, לאפשר לכם אוויר תזרימי בחשבון הבנק בכדי שלא תהיו חנוקים בכל חודש.

לראות מחוץ לקופסה

שחקים ייעוץ משכנתאות בונה עבורכם את תמהיל המשכנתא בהתאם לפרופיל האישי והייחודי שלכם ולאחר מכן נגיש אותו למספר בנקים, נקבל מכל בנק את ההצעה הטובה ביותר שהוא יכול לתת. אך לא די בכך, אנו לא נסתפק בלהשוות את ההצעות הטובות רק בין הבנקים השונים, אלא גם בין סניפים שונים של אותו הבנק. וזו מהסיבה שלכל סניף בבנק יש יעדים חודשיים לשיווק ומכירת משכנתאות בהיקף מסוים. אנו יודעים לנתח ולזהות מה קורה בסניפי הבנק השונים , כך נדע איזה סניף רחוק יותר מהיעד החודשי שלו, מה שהופך אותו ליותר "ידידותי" לתת הצעה טובה יותר בכדי לשווק יותר משכנתאות, ואז נדע באיזה סניף באותו הבנק  ניתן לקבל הלוואות בתנאים טובים יותר.

כוחו של משא ומתן

ברור לכל כי תוכלו לבדכם לגשת לכל בנק משכנתאות ולקבל הלוואת משכנתא ללא ליווי בייעוץ משכנתא אך כאשר אתם כלקוחות ניגשים לבדכם לקבל אישור עקרוני להעמדת הלוואת משכנתא, הבנק רואה אתכם ומבין שמדובר בהלוואה אחת (גובה המשכנתא הממוצעת כיום עומד על סך של כמיליון ₪), במצב כזה הבנק ייתן לכם הצעה סבירה ופחות אטרקטיבית כי הרי אין לכם באמת  יכולת מיקוח חזקה מולו. כאשר אנו פונים בשמכם לבנקים אנו בעמדת כוח חזקה יותר מהסיבה שאנו מגישים בכל חודש עשרות תיקים של לווים בסך של עשרות מיליונים וזה מאפשר לנו לגייס עבורכם את המשכנתא עם התנאים הכי טובים ובריביות נמוכות. מה גם שישנם פערים עצומים בידע ובהבנה של הלקוחות אל מול יועצי המשכנתאות, כי נטילת משכנתא לא מסתכמת רק בהשגת ריביות נמוכות, זה שילוב של התמהיל הנכון עם דגש על תקופות לכל מרכיב בתמהיל ועוד נקודות רבות שנלקחות בחשבון, בהחלט משהו שרק יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה יכול להשיג.

שחקים ייעוץ משכנתאות עובדת עם כל הבנקים ותבצע עבורכם סקר בין הבנקים השונים ואף נדע לאיזה סניף נגיש את הבקשה בכל בנק על מנת לקבל את התנאים הטובים ביותר.

לדבר בגובה העיניים – תכלס

ריביות ותנאים טובים בהלוואת משכנתא הם דבר חשוב, יחד עם זאת התקשורת וההבנה שלכם בכל התהליך חשובים לנו לא פחות. ברור לנו ששמעתם לא פעם על מושגים כמו שפיצר, הקצאת הון, עוגנים ועוד שלל מטעמים מתחום הפיננסים והמשכנתאות אך למה לסבך ולהשתמש במונחים מפוצצים אם אפשר להסביר את הדברים בדרך פשוטה וקלה ,  מה שאומר שאנו נפרט לכם בצורה ברורה, מובנת ושקופה כל שלב בתהליך ומתחילתו ועד סופו, בכדי שתוכלו להרגיש מעורבות מלאה והבנה מוחלטת בכל שיקול שיילקח בחשבון כדי שנוכל להגיע יחד לתוצאות הטובות שאנו יודעים לספק עבור לקוחותינו.

 

שחקים ייעוץ משכנתאות מתחייבת לשקיפות ובהירות ,בהעברת המידע בפשטות בכדי שתהיו מעורבים ומרוצים כך שבסופו של התהליך תגיעו לחתימות על המשכנתא הנכונה עבורכם ותהיו בטוחים בתוצאות, והכי חשוב תחסכו הרבה מאוד כסף .

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול...

ליועץ משכנתא תפקיד משמעותי ביותר בייצוג של הלקוחות אל מול הבנקים ויש בידיו כלים רבים בבואו להציג לבנקים את הבקשה לקבלת משכנתא, הוא משקף את האינטרס של הלקוחות בלבד, מציג את בקשת הלווים באור חיובי בכדי להביא לאישור הבקשה בתנאים הכי טובים שניתן להשיג, כמובן שהניסיון והידע העצום עוזרים בהתמודדות מול הבנקים במיוחד עם כל הבירוקרטיה הבנקאית כאשר לכל בנק יש את הקשיים ואת הנהלים שלו. בנוסף לאורך השנים ישנים שינויים רגולטוריים רבים שמצריכים הבנה ומעקב אחרי כל תנאי הרגולציה השונים ויועץ משכנתא מקצועי יידע להוביל את התהליך בצורה נכונה.

יועץ משכנתא בבנק מקבל משכורת מהבנק בו עובד ולכן מחויב לדאוג לאינטרסים של הבנק, שהם בראש ובראשונה רווח לבנק וכמה שיותר, לכן האפשרויות לתנאי הלוואת משכנתא שהבנק יציע לכם מאוד מצומצמות וישקפו אך ורק את האינטרס של הבנק בסופו של דבר.

יועץ משכנתא חיצוני מתמקח עבורכם  במספר בנקים שונים ומבצע סקר מעמיק לפני קבלת החלטה באיזה בנק תתבצע נטילת המשכנתא.

יועץ משכנתא חיצוני דואג אך ורק לאינטרסים שלכם ופועל לכך שתקבלו את התנאים הכי טובים שאפשר להשיג בכדי שבסופו של דבר תשלמו כמה שפחות לבנקים.

אנו עובדים עם כל הבנקים שמאפשרים נטילת משכנתא בישראל.

בנוסף לעבודה מול הבנקים אנו יודעים לתת פתרונות באמצעות חברות אשראי חוץ בנקאיות בתנאים מעולים ולעיתים אף אטרקטיביים יותר מאשר בתוך המסגרת הבנקאית

חשוב מאוד לבחור יועץ משכנתא שיש לו ניסיון רב בהגשת תיקים בבנקים במיוחד כאשר יש מקרים מורכבים שמצריכים חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות, כזה שיודע לנהל משא ומתן נוקשה ואסרטיבי מול המערכת הבנקאית.בנוסף חשובה גם התקשורת והיכולת של יועץ המשכנתאות להעביר ולהסביר לכם את התהליך בצורה ברורה ומובנת בכל שלב ושלב.

המחיר נקבע בהתאם לשירות המבוקש, כאשר ישנם מספר מסלולי ייעוץ שניתן לבחור ובהם המחיר אחיד וקבוע . חשוב לציין כי ישנם תיקים מורכבים שבהם הבנקים מערימים קשיים ונדרשת בירוקרטיה נוספת שמעכבת ומצריכה  משאבים נוספים מעבר לנדרש ובמקרים כאלו התמחור יהיה בהתאם.

כמובן, אנו מספקים שירות בכל הארץ

השאירו פרטים ובואו נדבר, הקפה כבר מחכה לכם
לחצו כאן למענה מהיר
1
אנו זמינים גם בוואצאפ
היי, אנחנו ב- שחקים כאן כדי לסייע.
כתבו לנו במה אפשר לעזור ?
Powered by